Gazi Osman Pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hediyelerimizin Anlamı

YazarMesaj
gulum
Yeni Üye
gulum

Kadın
İş: : öğrenci

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Hediyelerimizin Anlamı Img_left0/0Hediyelerimizin Anlamı Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Güçlülük:

Hediyelerimizin Anlamı Empty
MesajKonu: Hediyelerimizin Anlamı   Hediyelerimizin Anlamı EmptyPerş. Ara. 06, 2007 11:25 pm

BAYANLAR

Kravat:
İçkini höpürdeterek içiyorsun, çocuksu cazibe eskidi.. Lütfen git ve ciddi bir iş bul..

İki kişilik seyahat bileti: İlişkimiz konusunda ciddiysen seninle daha çok vakit geçirmek, yalnız kalmak istiyorum.

Spor araba maketi: Dış görünüşün yalanlasa da içinde oynamak isteyen bir çocuk var. Buna saygı duyuyorum.

Mücevher: Sana yüzük ölçümü söylemiş miydim?

Gömlek: Senin stilini beğeniyorum ama aldığım gömlek gibi kıyafetlerle daha yiyi görüneceğini düşünmüyor musun?

İkinizin çerçeveli fotoğrafı: Ya evlilik çanları çalmak üzere ya da eğer ayrılırsak seni çılgın gibi sessizce izleyeceğim.

Futbol maçına bilet: Beni bu maça gçtür ve senin ilgi alanlarını öğrenmemem yardımcı ol. Arkadaş ol veya sonsuza kadar kaybet.

En çok satan kitap:
Senin neden hoşlanacağını bilmiyorum ama diğer insanlar bunu seviyor, yani sen siye sevmeyesin ki?

El örgüsü kazak: Eğer ev kadını tipini seviyorsan, ilgili konuları bilirim.

Hediyelerimizin Anlamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-