Gazi Osman Pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın

YazarMesaj
Rukiye
Yönetici
Yönetici
Rukiye

Kadın
İş: : Bilgisayar Teknikeri
Lakabı : Filozof
Tuttuğunuz Takım? : herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın 1446
Ruh Halin? : herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın 1132

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın Img_left0/0herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın Img_left0/0herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın Empty
MesajKonu: herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın   herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın EmptyCuma Ara. 07, 2007 2:13 pm

benim hatırladığım bir anım; ben heyecanla sabah etmiştim babam bayrama çok güzel bir elbise almıştı onu giymek için sabırsızlanıyordum. gece hiç uyamamıştım,arife günü dayımlar gelmişti bende ki sevinç ikiye katlamıştı. sabah oldu bayram namazından dönünce dayım,dedem ve babam ellerini öpüp para almıştım şimdi özlüyorum o bayramları aslında birçok şeyi özlüyorum da neyse..

herkes hatırladığı en güzel bayram anısını anlatsın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-