Gazi Osman Pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...

4 posters
YazarMesaj
GüLNuR
Admin
Admin
GüLNuR

Kadın
İş: : ögrenci
Lakabı : Senarist
Tuttuğunuz Takım? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1444
Ruh Halin? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1131

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... Img_left0/0Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... Img_left0/0Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... Empty
MesajKonu: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... EmptySalı Ara. 18, 2007 10:58 pm

Sakin kimseye ''Seni seviyorum'' demeyin.
Lütfen!.
Kullanmayin artik bu sözü.
Baska bir sey deyin birbirinize onun yerine.
Duygulariniza daha denk düsen bir sey...
Benim aklima gelmiyor ama siz bulursunuz.
Ne de olsa sizin duygulariniz...
Hayir, içini dolduracaksaniz ''Seni seviyorum''un, bir diyecegim yok.
Ama umudum da yok.
''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz degildir, laf olsun diye söylenen...
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde hakkini vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmaniz lazim.
Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karistirmayacaksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o biri en az tuttugunuz takim kadar önemli olacak hayatinizda.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, bir saat eksik uyumayi göze alabileceksiniz onu daha çok görmek ugruna.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, elini tutmak da önemli olacak baska seyler kadar.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ''Sevgilimsin'' de demis oldugunuzu bileceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onu özleyecek, düsünecek, merak edeceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çiktigindan beri kulak degil gözler telefonda) aramanizi bekledigini unutmayacaksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona sürprizler yapmayi, ufak hediyeler almayi ihmal etmeyeceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona siirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksiniz da.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, sarkidaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapisinda bekleyeceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, belki ömrünüzün sonuna kadar degil ama hiç olmazsa yarin, öbür gün de seveceginizden emin olacaksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ayni zamanda ''Free takilalim'' da diyemeyeceginizi bileceksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o asktan söz ederken siz ''Ben almayayim, alana da mani olmayayim'' demeyeceksiniz.
Nasil?
Çok mu zor?
Fazla mi zahmetli?
Insanin birini sevip sevmedigi tam da böyle belli oluyormu arkadaslar?.
Sevmeyince ''is'' gibi geliyor bütün bu saydiklarim.
O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz.
Bu kadar basit.
Bir gün farkinda olmadan bütün bunlari yapiyor oldugunuzu görünceye kadar.
Simdi ''Ne var bunda?
Keske herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese' diye düsünenler olacaktir.
Iyi.
O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek.
''Seni seviyorum'' orta mali olsun.
Zaten oldu olacagi kadar.
http://www.gopforum.okuyoruz.biz
Rukiye
Yönetici
Yönetici
Rukiye

Kadın
İş: : Bilgisayar Teknikeri
Lakabı : Filozof
Tuttuğunuz Takım? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1446
Ruh Halin? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1132

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... EmptyPtsi Ara. 24, 2007 10:59 am

sadece seversek ve sevgiyi boynumuza takılan yular olarak görmezsek karşılıkta beklemezsek böyle yakınıp durmamıza da gerek kalmaz. sevgiyi sadece sevgi olarak verebilen herkes sevgisini söylemeli. bundan daha güzel bir duygu yok.Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 875195
ToKaTL!

ToKaTL!

Erkek

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... EmptyPerş. Ara. 27, 2007 2:51 pm

paylaşım için tşkler arkadaşlar çok güzel bir paylaşım.
GüLNuR
Admin
Admin
GüLNuR

Kadın
İş: : ögrenci
Lakabı : Senarist
Tuttuğunuz Takım? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1444
Ruh Halin? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1131

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... EmptyPaz Ara. 30, 2007 11:47 pm

belki bu lafları etmek içni fazlasıyla gencim ama açıkcası şuanki düşüncelerim bunlar ne yazıkki gördügüm şeyler beni hiçbir sevgiye inandırmıyor yok o eski yürekten aşklar yok yüzeysel gecici yani bu dönemde kimsenin bu sözü içten söyleyecegine inanmıyorum
http://www.gopforum.okuyoruz.biz
DeRBeDeR
Gag

Erkek

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... EmptyÇarş. Ocak 02, 2008 8:45 am

Her seni seviyorum diyen seni seven değildir.
asıl söylemekten çekinen seni gerçekten sevendir.
Rukiye
Yönetici
Yönetici
Rukiye

Kadın
İş: : Bilgisayar Teknikeri
Lakabı : Filozof
Tuttuğunuz Takım? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1446
Ruh Halin? : Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... 1132

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin... EmptyÇarş. Ocak 02, 2008 9:41 am

inşallah öyledir kardeşim inşallah

Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 100 dilde seni seviyorum (msn nick)
» Birak Sevgi Seni Bulsun...