Gazi Osman Pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim!

3 posters
YazarMesaj
GüLNuR
Admin
Admin
GüLNuR

Kadın
İş: : ögrenci
Lakabı : Senarist
Tuttuğunuz Takım? : Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! 1444
Ruh Halin? : Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! 1131

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! Img_left0/0Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! Img_left0/0Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! Empty
MesajKonu: Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim!   Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! EmptyC.tesi Ocak 05, 2008 12:32 am

Bugünlerde internette çok tehlikeli bir virüs dolaşıyor. Pkk'nın Türkiye ve Avrupa ülkelerinde eğitim almaları için maddi destekte bulunan bir grup kürt hackerın geliştirdiği bir virüs tüm bilgisayarları tehdit ediyor!

Tanıdığınız veya tanımadığınız birinden size "Terörü Lanetliyoruz.Herkesi Birlik Olmaya Çağırıyoruz" konulu bir mail gelirse sakin açmayin. Çünkü içinde bulunan .pps(Powerpoint) sunusu olan mailde dosya açıldığı zaman tamamen zararsız ve milliyetçi gibi görünen bir Powerpoint sunusu eşliğinde sözde terör karşıtı resimler ve yazılar çıkıyor. En sonun da ise bunun pkk tarafından yapıldığını ve tamamen aldatmaca olduğunu içeren Türkiye karşıtı kürdistan yanlısı bir resimle(bölünmüş Türkiye ve kürdistan haritası) bütün sisteminizin çöktüğünü, bilgisayarınızdan bütün verilerin silindiğini söylüyor. Ve artık çok geç kaldınız bütün verileriniz siliniyor. Silinmeden önce de açıldığı ilk anda msn listenizdeki tüm arkadaşlarınıza maili yolluyor ..
http://www.gopforum.okuyoruz.biz
ahretlik
Sitenin ÇatLağı
ahretlik

Kadın
Tuttuğunuz Takım? : Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! 1450
Ruh Halin? : Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! 5272

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim!   Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! EmptyPaz Ocak 06, 2008 11:15 am

bu güzel bilgi için teşekkürler canım.Saolasın.O ş.... Hersey yaparlar.Tedbiriizi almamız lazım
_OsLeM_
Co-Admin
Co-Admin
_OsLeM_

Kadın
İş: : ßiraz Ondan, ßiraz ßundan.. Falan Filan...
Tuttuğunuz Takım? : Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! 1447
Ruh Halin? : Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! 1163

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim!   Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim! EmptyPtsi Ocak 07, 2008 10:16 am

aman arkadaşlar dikkat edelim teşekkürler Gülnur'cum
http://www.gopforum.okuyoruz.biz

Bilgilenim derken PKKaya yardim etmeyelim!
1 sayfadaki 1 sayfası