Gazi Osman Pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!!

3 posters
YazarMesaj
[ChatlaK]
Sitenin ÇatLağı
[ChatlaK]

Kadın
Tuttuğunuz Takım? : Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! 1444
Ruh Halin? : Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! 5269

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! Img_left0/0Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! Img_left0/0Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:

Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! Empty
MesajKonu: Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!!   Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! EmptySalı Nis. 29, 2008 10:35 pm

arkadaşlar bu sorunun cevabı ne biliyor musunuz?

Ahirette her bir rekat için 40 seneden birgün namaz kılmamak 800 yıl cehennem azabı oluyor,yani 800 sene yanmak.

şimdi elimizi bir çakmağın altında nekadar tutabiliriz arkadaşlar bi düşünelim 1 dakkadan fazla tutabilirim diyen bi babayiğit var mı hiç sanmam!!!!!!!!!!!
Arkadaşlar bir dakika dayanamadığımız ateşi orda kat kat fazlasıyla nasıl dayanabiliriz ki...arkadaşlar hala bişeyleri değiştirebiliriz
unutmayalım ki geçmişle ilgili değiştirebileceğimiz tekşey günahlarımızdır!!!!!!!!
ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN VE BİZİ GEREKTİĞİ GİBİ NAMAZ KILAN KULLARINDAN EYLESİN!!!!!! (AMİN)

NOT:BUNLARI OKUDUKTAN SONRA YARIN BAŞLARIM DERSENİZ O YARIN GELMEYEBİLİR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rukiye
Yönetici
Yönetici
Rukiye

Kadın
İş: : Bilgisayar Teknikeri
Lakabı : Filozof
Tuttuğunuz Takım? : Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! 1446
Ruh Halin? : Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! 1132

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!!   Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! EmptyÇarş. Nis. 30, 2008 9:12 am

Bu laflar biraz da bana geliyor iyi de oluyor ben dün semra kardeşimize (kendimi nemenem bişey sanıyorsam) __bugünlük kaza yaparsın dedim
iyi oldu bana da.....kıl kardeşim,kıl! Senai Demirci üstadın sesinden "Kıl Beni Ey Namaz" eserini tavsiye ediyorum benim gibilere
ahretlik
Sitenin ÇatLağı
ahretlik

Kadın
Tuttuğunuz Takım? : Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! 1450
Ruh Halin? : Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! 5272

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!!   Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!! EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 5:20 pm

Allah herkese her yerde namaz kılmayı nasip etsin.

Bir Gün Namaz Kılmazsak Ne Olur ki!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kabul olunan namaz