Gazi Osman Pasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Evlilik...

YazarMesaj
_OsLeM_
Co-Admin
Co-Admin
_OsLeM_

Kadın
İş: : ßiraz Ondan, ßiraz ßundan.. Falan Filan...
Tuttuğunuz Takım? : Evlilik... 1447
Ruh Halin? : Evlilik... 1163

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Evlilik... Img_left0/0Evlilik... Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:
Güçlülük:
Evlilik... Empty
MesajKonu: Evlilik...   Evlilik... EmptyPtsi Haz. 09, 2008 11:41 am

Evlilik... Evlilik

• Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. (Hemant Joshi)
  • Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz..(Socrates)
  • Hiç yanıtlayamadığım en büyük soru şu olagelmiştir: 'Bir kadın ne ister?' (Sigmund Freud)
  • Terörizm beni hiç endişelendirmez. İki yıldır evliyim. (Sam Kinison )
  • Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi terketmedi. (Patrick Murray)
  • Evlenmeden önce ne yaptım, biliyor musunuz? İstediğim her şeyi..(Henny Youngman )
  • Karımla ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık.(Rodney Dangerfield )
  • İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her hatasında kocasını affedendir.( Milton Berle )
  • Adamın biri evlenecek kadın aradığı ilanını verir. Ertesi gün aynı mesajı ileten yüzlerce mektup alır: 'Benimkini alabilirsin'. (Anonim)
  • Birinci adam (iftiharla): 'Benim karım bir melek!' İkinci adam: 'Çok şanslısın, benimki hala yaşıyor'
Evlilik... 286702 Evlilik... 286702
http://www.gopforum.okuyoruz.biz

Evlilik...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evlilik